BORU AÇMA

Şimdi Ara

BORU AÇMA

TIKALI BORU AÇMA

İstanbul tüm ilçelerinde robotla kırmadan tıkalı gider borusu, tıkalı lavabo gider borusu, tıkalı tuvalet borusu, mutfak gider borusu, klozet borusu, tıkalı atık su borusu, tıkalı temiz su borusu ve tüm tıkalı borular tıkanıklığını açıyoruz. Bu teknikle hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan, dökmeden tıkanan boruları açıyoruz.
Tıkanan gider borusu, tıkanan lavabo borusu, tıkanan mutfak borusu, tıkanan banyo borusu, tıkanan tuvalet borusu, tıkanan su boruları hiç farketmeksizin her çeşit tıkanık boru açma işini sorunsuz bir şekilde yapıyoruz.

tıkalı boru açma

Tıkanmış  Boru Nasıl Açılır?

Atık su boruları tıkanıklığını açmak için özel üretim kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Tıkanmaya sebep olan sorunu kaynağına inerek görüntülüyoruz. Tuvalet gider borusuna atılan peçete ve ıslak mendiller su ile teması halinde erimeyebilir. Kanalizasyona gitmesi gereken tuvalet kağıtları kanal borusu içinde birikerek suyun akışını bozar, suyun tamamen önüne geçerek set oluşturur. Tuvalet borusu robotla tıkanıklığı açtıktan sonra kamera ile görüntüleme yaparak sağlıklı bir çalışma yapıyoruz. Böylece tıkanıklığın yeniden yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Tuvalet borusu tıkandı, nasıl açılır diye endişe etmeyin. Tuvalet tıkanmasına çözüm için mutlaka firmamız ile görüşün. Kameralı tıkanıklık açma servisimiz sizlere son sistem teknoloji ile hizmet vermektedir.

En sık rastlanılan tıkanıklıklardan biri de mutfak gider borusu tıkanmasıdır. Mutfak borusu tıkanmasının ilk belirtisi kötü kokulardır. Mutfak lavabo borusu açma ilacı (lavabo açıcı) yerinde müdahale olabilir belki ama uzun vadede pek faydası olmayacak, lavabo altı boruların tekrar tekrar tıkanıklığı sorunu baş gösterecektir. Mutfak lavabo hortumu bağlantıları sürekli eğilip bükülen borular ve eklerden oluşuyorsa bu sorun sanıldığından daha büyük olabilir. Bu tip lavabo atık su borusu ve mutfak giderleri köşelerinde tortular birikerek zamanla kalın bir tabaka haline gelir, katılaşır. Neredeyse bir damla su bile geçirmez hale gelerek lavabo borusu tıkanıklığına yol açar. Böyle bir durumda kesinlikle profesyonel bir yardım almanızı öneririz.

Teber İnşaat Altyapı olarak mutfak borusu, klozet su borusu, banyo gider borusu, logar borusu gibi tüm gider tıkanıklıklarını titizlikle açıyor ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Tıkalı Boru Açma

Boru Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış boruları kırmadan robotla tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız aynı zamanda kamera ile görüntü almaktadır. Son teknoloji tıkanık boru açma makina parkurumuz ile tıkalı boru açma işlerinizi %100 garantili olarak yapmaktayız.

Zahmet çekmeden yüksek ücretler ödemeden beton veya zemin altındaki atık su borusu tıkanıklığı açma hizmetimizden sizde yararlanın. Tıkalı boru açma robotu (makinası) ile etrafı kirletmeden pimaşın için temizlenir.

 • atık su borusu tıkanıklığı açma
 • gider borusu açma
 • kanalizasyon borusu açma
 • klozet borusu açma
 • klozet gider borusu açma
 • lavabo borusu açma
 • lavabo gider borusu açma
 • mutfak lavabo borusu açma
 • mutfak gider borusu açma
 • su gider borusu açma
 • tuvalet borusu açma

Tıkalı Boru Açma Yöntemleri

Tıkalı boru açma yöntemlerinden biri olan tadilat yaparak boru tıkanıklığı temizleme yöntemi çok maliyetlidir. Artık yüksek ücretler ödemek yerine son teknoloji boru tıkanıklığı açma makinası ile hiçbir yeri kırmadan, tıkalı borulara zarar vermeden daha ucuza sizlere hizmet veriyoruz.

Tıkalı boru açma kimyasalı (boru açısı), tıkalı boru açma teli (spirali), demir çubuk gibi malzemeler kullanılarak tıkanmış boruları açmak istediğimizde borular deliniyor yada çatlıyordu. Tadilat yapmak yerine bu tür sağlıklı olmayan çözümler ile tıkalı boruları açmaya çalışmak geçici çözümdü. Ancak gelişen teknolojiye ayak uydurarak, eskiden bin bir zorlukla açılmaya çalışılan tıkanmış boruları şimdi tıkalı boru açma makinası ile kolayca yapıyoruz. Borulara herhangi bir zarar verilmemektedir. Boru içine salınan makinenin kılavuzu yay şeklinde olduğundan hiçbir sivri kenarı bulunmaz sadece boruya sürtünerek ilerler. Uç kısmı da delici değildir.

Boru Açma

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden Tıkalı Boru Açma 7/24 Kaliteli Hizmet